Stolar 1800-tal
2015-07-05
319102
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st., 1800-talets andra hälft, ek, stoppade sitsar och ryggar med gulrandig klädsel, ca 47 cm
Bruksslitage, smärre skador