Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
ÅMELLS, skänk, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérad i valnöt, beslag i mässing, etikettmärkt GR Möbler Tibro, höjd 81, 165x43 cm
Smärre slitage
319069
2015-07-05