Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-07-05
319064
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Fårklippning, signerad och daterad A Darwell? 197?, olja på duk, ca 90x130 cm