Textil med rosendekor
2015-07-04
319036
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEXTIL / BONAD, 1900-talets början, shaggtyp, dekor med rosor, ca 200x152 cm
Bruksslitage