Harry Wichmann oljemålning
2015-07-04
319021
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Traktor och vita fåglar, signerad och daterad Wichmann -84, olja på duk, ca 31 x 73 cm