Sven X:et Erixon färglitografi
2015-07-04
319005
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Sverres leksaksbil", signerad Sven Erixon -47, 106/250, färgliografi, ca 34 x 48 cm
Gulnad