Orientmatta
2015-07-15
318963
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Mazlagan, ca 154x104 cm.
Slitage, kanter med smärre skador samt fläckar