Stig Claesson litografi
2015-07-03
318920
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Riddarfjärden, signerad Stig Claesson, 80/300, färglitografi, ca 42x56 cm