Esaias Thorén färglitografi
2015-07-03
318908
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Figurscen, signerad och daterad Esaias Thorén -55, 131/260, färglitografi, ca 49 x 38 cm
Gulnader