Reinhold Ljunggren färglitografier
2015-07-03
318906
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) Motiv från Trosa, signerade R Ljunggren, 136/300 resp 5/310, färglitografier, ca 29 x 40 resp 37 x 28 cm
Ett blad med fuktskada