Reinhold Ljunggren färglitografi
2015-07-03
318904
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv från Trosa, signerad R Ljunggren, 129/360, färglitografi, ca 48 x 38 cm
Ngt gulnad