Bänk
2015-07-05
318888
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TABURETT / BÄNK, 1800-talets slut, rokokostil, valnöt, sits i broderi med pärlspikning, höjd 49, 94x45 cm
Slitage och skador