Catharina Biesert
2015-07-03
318885
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CATHARINA BIESERT (född 1955), Omslingrad, signerad och daterad C Biesert -94, 2/3, colour print, 39,5x28 cm