John Jon-And blandteknik
2015-08-19
318879
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941), Från sidan III, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik, ca 39 x 26 cm
Veck, ej examinerad ur ram