John Jon-And blandteknik
2015-08-15
318878
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941), Handen på knät I, stämpelsignerad, 1930-tal, blandteknik, ca 36 x 30 cm
Ej examinerad ur ram