John Jon-And blandteknik
2015-08-19
318873
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941), Böjd framåt XX, stämpelsignerad, blandteknik, 1930-tal, ca 46,5 x 32 cm
Pappersskador, ej examinerad ur ram