Spegel med konsolbord rokokostil
2015-07-03
318856
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL med KONSOLBORD och stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, bronserad, skulpterad dekor, spegelns höjd 148 x 53 cm, konsolbordets höjd 61, ca 63 x 24 cm
smärre ytskador på konsolbord