Angelica Wiik färglitografi
2015-07-02
318797
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Jazzklubb", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 29x55 cm, oramad