Angelica Wiik färglitografi
2015-07-02
318795
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna", signerad Angelica Wiik, 40/190, färglitografi, ca 50x21,5 cm, oramad