Klubbat för:
3 400 SEK
1 000 SEK
VINKOPPAR med FAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger av tuppar, höjd 4,5, diameter 11 cm
Koppar med smärre lagninar, smärre kantnagg på faten
318742
2015-07-02