Taklampa i art decostil
2015-07-02
318716
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, art decostil, stomme i kromat stål samt svärtat trä, kupor i glas, för 5 lampor, höjd 92 cm
Smärre slitage