Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): Begravning av Riksdagen, signerad och daterad EWK 70, tusch, bladmått 31x45 cm
Något gulnat
318706
2015-07-02