Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
SABEL, svensk, modell m/1899, för infanteriofficer, kabel av horn, med portepé och balja, längd ca 102 cm
Balja med skada, hornet med nagg, portepe med slitage
318660
2015-07-01