Albert Johansson färgetsning
2015-07-01
318659
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition mot rosa, signerad och daterad Albert Johansson 1988, EA 2/2, färgetsning, bildmått 42x51 cm