Golvlampa
2015-07-01
318650
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, mässingslegering samt svart skinn, reglerbar höjd
Slitage fot med korrosion