Tevo damarmbandsur
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TEVO, damarmbandsur, 18 k vitguld, ca 1940/50-tal, 16 smådiamanter, manuellt verk, bredd ca 15 mm
Kuntoraportti
Armband med slitage
318648
Päivämäärä:
2015-07-03