Leopold Fare Pont Croix Frankrike
2015-07-01
318625
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): "Den gamla bron, Pont Croix, Bret.(agne)", signerad Fare, olja på duk, ca 73x94 cm