Paul Ströyer
2015-07-01
318610
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PAUL STRÖYER (1923-1996): Kvinna och Man, signerad Ströyer, daterad 1984-85, olja på duk, 65x85 cm