Olle Bonnier färglitografi
2015-06-30
318567
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIÉR, (född 1925): "Fanbärarna", signerad Olle Bonnier, 95/180, färglitografi, utförd 1978, bladstorlek ca 56x76 cm