Lage Lindell färglitografi
2015-06-30
318559
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980), Figurkomposition, signerad L Lindell, färglitografi, numrerad 47/52, 77x104 cm