Einar Jolin
2015-06-30
318550
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Ryttare, signerad Jolin, 26/360, färglitografi, 45x55 cm