Madeleine Pyk litografi
2015-06-30
318528
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad, färglitografi, 1/380, 68x46 cm