Mx Papart
2015-06-30
318516
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 42/125, färglitografi, bildmått ca 46x57, rammått 74x84 (yttrmått)