Madeleine Pyk litografi
2015-06-30
318494
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, numrerad 104/275, färglitografi, ca 55x41 cm