Orientmatta
2015-07-19
318474
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kashan, semiantik, blå botten, ca 130x220 cm
Slitage, mindre lagning, reva ca 1 cm, reducerade kortsidor