Orientmatta
2015-07-18
318472
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, troligen Kirman, motiv av livets träd, ca 140x215 cm
Lagningar, delvis senare fransar, slitage