Orientmatta semiantik
2015-08-15
318462
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Ghashgai, ca 368x152 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Kraftigt slitage, skador, lagning