Miniatyrmålning 1800-tal
2015-06-29
318448
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYRMÅLNINGAR (1900-tal): Kvinnoporträtt, otydligt monogramsignerad, gouache, 8,5x6 cm