Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-06-28
318436
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med vita hus, otydligt signerad, olja på duk, ca 23x35,5 cm
Krckeleringar, smärre färgbortfall