Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-06-28
318431
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skepp i månljus, olja på pannå, ca 9x12,5 cm
Krackeleringar