Bengt Lindström färglitografi
2015-06-28
318303
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström 134/333, färglitografi, ca 95x62 cm
PROVENIENS: Gåva till släkten från konstnären, i arv till nuvarande ägare.