Fartygsporträtt
2015-06-29
318288
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Fartygsporträtt, olja på duk, 30x42 cm
Krackelerinar, dubblerad, smärre färgbortfall