Målning 1800/1900-tal
2015-06-29
318281
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Dam med fjäder, olja på duk, 25,5x20,5 cm
Dukskada/lagningar