Lyktor smide
2015-06-28
318251
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LYKTOR, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålad plåt och smide, gultonat glas, för montering, höjd 109 cm
Slitage, färgbortfall