Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-06-27
318224
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), "Riddersviks herrgård", olja på duk, ca 27x35 cm
Krackeleringar