Orientmatta
2015-07-02
318195
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Afshar, ca 198x150 cm
Delvis korroderad, ställvis slitage, mindre lagningar, langetteringar med slitage