Trähäst
2015-06-27
318158
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄST, 1900-talets första hälft, gråmålad, totalhöjd ca 79, totallängd 87 cm
Senare fotplatta, slitage, skador