Lars Tärning
2015-06-29
318139
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): "Clementiner", signerad och daterad Lars Tärning -01, olja på pannå, 19x52,5 cm