Lars Tärning
2015-06-29
318137
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): "Manillaskolans gymnastiksal", signerad och daterad Lars Tärning -85, olja på pannå, 28x63,5 cm