Målning
2015-06-26
318111
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), Interiör, familjeidyll, signerad Jan Victor ..., olja på duk, 54x75 cm
Dukskada, krackeleringar